O Balansie

Czyli słowo wstępu o mnie i pomyśle na studio.

Dzień dobry,

Witaj na stronie Balans Studio Masażu II. Opowiem Ci kilka słów o sobie oraz misji tego magicznego miejsca. Nazywam się Anna Gemza i jestem magistrem fizjoterapii. Fascynuję się ludzkim ciałem, uwielbiam masować, nastawiać, wyginać Wasze kończyny

Poza studiami na Katowickim AWF, swoje umiejętności i doświadczenie zdobywałam w najdalszych zakątkach świata. Zaczerpnęłam płynności masażylomi lomi na Hawajach, rosyjskiej szkoły pracy z ciałem na Alasce (tak, Alaska należała kiedyś do Rosji). Od Filipińczyków i Balijek uczyłam się akupresury i pracy z energią, a od Tajek słynnej „biernej jogi”- czyli masażu tajskiego.

Mieszkałam też dłuższy czas w Indiach, gdzie zafascynowana jogą i ajurwedą, zdecydowałam, że czas otworzyć serca Polaków na masaż i powrócić na ojczystą ziemię.

Od 2,5 roku prowadzę Balans Studio Masażu przy ul. Granicznej 61a/2 w Katowicach. Przez ten okres udało mi się przekonać wiele osób, iż warto dbać o swoje ciało i korzystać z masaży.

Dziś, by móc pomagać większej liczbie osób, otwieramy wraz z moim parterem Mirkiem drugie, dopieszczone przez nas miejsce, gdzie usługi masażu będzie wykonywać bardzo ciekawy zespół, niezwykle uzdolnionych terapeutów. A oto oni:

Przedstawiam Wam przyszłą mgr fizjoterapii Agatę Roże.

Jest studentką piątego roku fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz technikiem masażystą. Ukończyła kurs medycyny manualnej wg koncepcji FRSc ( koncepcja Pięciu Układów Regulacyjnych) u Radka Składkowskiego, które obejmuje jego autorskie diagnozowanie i leczenie wykrytych odwracalnych zmian czynnościowych narządu ruchu.

Głównie pracuje technikami mięśniowo-powięziowymi oraz narzędziowymi.  Pomoże Wam w bólach kręgosłupa, bólach pourazowych, przeciążeniowych, ale również nie są jej obce techniki masaży relaksacyjnych.

 

A to nasza kruszynka Indira Gautam z Bytomia!!!

A tak na poważnie - Indii. Pochodzi z Nepalu, z miasta położonego na nizinnych terenach, z widokiem na niskie :D Himalaje - Nijgadh. Do naszego kraju przyjechała za miłością - ach ci polscy mężczyźni.

Uwielbia gotować daal bhat, chicken curry, puri, lal mohon, dalai, momo, samosas... na samą myśl o tych pysznościach ślinka mi cieknie!!!

Indira wraz ze swoim mężem Dariuszem, mieszkała na Bali i tam szkoliła się w masażach balijskich, na które możecie umówić wizytę w Balans Studio Masażu II. Będzie również wykonywać masaże ajurwedyjskie, takie jak: Abhyanga, Shirodhara, Mukhaabyanga, Udvartana oraz masaże relaksacyjne.

Asia Wojciechowska to świeżo upieczona Pani Magister fizjoterapii
Asia ceni swój zawód za wachlarz możliwości rozwoju i dokształcania się oraz świadomość, że może przynieść ulgę podopiecznym. Jako fizjoterapeutka szczególnie lubi wykonywać masaże rehabilitacyjne, lecznicze oraz sportowe, ale również świetnie się czuje w terapiach relaksacyjnych.

W wolnym czasie Asia lubi dużo ruchu i sportu. Chodzi na siłownię , a nową zajawką stały się wycieczki rowerowe.  Pewnego dnia chciałaby spróbować swoich sił w czymś bardziej nietypowym jak surfing. Uwielbia dobre kino oraz jest wielkim miłośnikiem kuchni włoskiej. 


Ola Baron jest z wykształcenia technikiem masażystą.

W Balansie specjalizuje się w masażu Kobido oraz Kompleksowym Liftingu Twarzy. Świetnie czuje się w masażach relaksacyjnych oraz sportowych. Jeśli ktoś preferuje mocny, intensywny masaż, to u Oli napewno dostanie "niezły wycisk".

W wolnych chwilach kocha podróżowań, zwiedzać nowe miejsca. Lubi spędzać czas na siłowni, ale wygodna kanapa i ciepła herbatka przy serialu też pomaga się jej zrelaksować.

poniedziałek - piątek 

11:00 - 19:00 

Szczęśliwa 4/3, 41-500 Chorzów

balans.chorzow@gmail.com