O Balansie

Czyli słowo wstępu o mnie i pomyśle na studio.

Dzień dobry,

Witaj w Balans Studio Masażu i Fizjoterapii. 

Jesteśmy zespołem terapeutów, który świadomie łączy zabiegi medycyny holistycznej z nowoczesnymi technikami fizjoterapii.

Posługując się elementami terapii manualnej, wisceralnej, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, akupresury, terapii tkanek głębokich i stretchingu wykonujemy masaże lecznicze, sportowe i specjalistyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. 

Nie brakuje również zabiegów, dzięki którym uwolnisz ciało od napięć, czy wspomożesz w rekonwalescencji po urazach.

Mamy bogaty wachlarz terapii, które zadbają o Twoje samopoczucie, dogłębnie zrelaksują i zrównoważą stan emocjonalny: masaże Ajurwedyjskie, masaż balijski, lomi-lomi, tajski oraz masaże z użyciem pałeczek bambusowych i gorących kamieni. 

By zadbać o piękny, młody wygląd Twojej twarzy polecamy masaż kobido oraz kompleksowy lifting twarzy- zaawansowaną terapię,na która składa się masaż kobido, fizjoterapia wewnątrz jamy ustnej- masaż transbucalny oraz taping kosmetyczny. 

Ponadto w ofercie również zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków ziołowych. 

Jeśli zmagasz się z bólami kręgosłupa, bólami pourazowymi, czy zmęczeniem mięśni, jeśli chcesz pozbyć się cellulitu i w naturalny sposób zadbać o wygląd swojej twarzy lub po prostu zrelaksować się i odnaleźć harmonię między ciałem i umysłem to koniecznie skieruj swe kroki do Studia Masażu Balans i Fizjoterapii. 

Nasz zespół znakomitych terapeutów pomoże Ci odnaleźć balans!

A to nasza kruszynka Indira Gautam z Bytomia!!!

A tak na poważnie - Indii. Pochodzi z Nepalu, z miasta położonego na nizinnych terenach, z widokiem na niskie :D Himalaje - Nijgadh. Do naszego kraju przyjechała za miłością - ach ci polscy mężczyźni.

Uwielbia gotować daal bhat, chicken curry, puri, lal mohon, dalai, momo, samosas... na samą myśl o tych pysznościach ślinka mi cieknie!!!

Indira wraz ze swoim mężem Dariuszem, mieszkała na Bali i tam szkoliła się w masażach balijskich, na które możecie umówić wizytę w Balans Studio Masażu II. Będzie również wykonywać masaże ajurwedyjskie, takie jak: Abhyanga, Shirodhara, Mukhaabyanga, Udvartana oraz masaże relaksacyjne.

Ola Baron jest z wykształcenia technikiem masażystą.

W Balansie specjalizuje się w masażu Kobido oraz Kompleksowym Liftingu Twarzy. Świetnie czuje się w masażach relaksacyjnych oraz sportowych. Jeśli ktoś preferuje mocny, intensywny masaż, to u Oli napewno dostanie "niezły wycisk".

W wolnych chwilach kocha podróżowań, zwiedzać nowe miejsca. Lubi spędzać czas na siłowni, ale wygodna kanapa i ciepła herbatka przy serialu też pomaga się jej zrelaksować.

 

poniedziałek - piątek 

11:00 - 19:00 

ul.Katowicka 47; wjazd od ul. Młodzieżowej w budynku Fitness Saturn, 41-500 Chorzów

balans.chorzow@gmail.com

Rezerwacja online Booksy

https://booksy.com/pl-pl/196899_balans-studio-masazu-i-fizjoterapii_masaz_12311_chorzow